Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

ESPERIENZA FIORANO

W dniach 16 – 17 lipca klienci Ferrari mieli wyjątkową okazję, aby zapoznać się z najnowszym modelem w naszej gamie – 296 GTB. Esperienza Ferrari tym razem odbyła się w samym sercu Maranello. Aby przetestować auto zarówno w warunkach drogowych jak i torowych, format wydarzenia został podzielony na dwa dni.

Dzień pierwszy dedykowany był jazdom testowym po okolicznych, malowniczych drogach Maranello, a także specjalnie przygotowanej wycieczce po fabryce Ferrari, podczas której uczestnicy mogli przejść po wybranych departamentach manufaktury Ferrari oraz od podstaw poznać cały proces powstania samochodów.

Zwieńczeniem emocjonującego dnia była wykwintna kolacja w restauracji Cavallino, która mieści się naprzeciwko wjazdu do fabryki Ferrari. Restauracja od niedawna serwuje także menu przygotowane przez samego Massimo Botturę.

Kolejnego dnia klienci mieli możliwość odkryć pełnie możliwości Ferrari 296 GTB na przyfabrycznym, legendarnym torze testowym torze Pista di Fiorano, który w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Do swojej dyspozycji mieli modele w różnych konfiguracjach, w tym kilka modeli z pakietem Assetto Fiorano

Inne aktualności
XI Ferrari Corsa Baltica Premiera Ferrari Roma
Pokaż wszystkie aktualności