Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

Samochody nowe

Personalizacja pojazdów

Zapraszamy do naszego showroomu w którym możecie Państwo szczegółowo skonfigurować wybrany model.

Wszystkie samochody Ferrari dostarczają niezwykłych emocji. Od czasów produkcji pierwszych modeli pod koniec lat czterdziestych i początku lat pięćdziesiątych, klienci Ferrari zawsze oczekiwali wyjątkowych produktów, którym mogli nadać charakterystyczne cechy. W tych początkowych latach właściciele Ferrari mieli ogromną dowolność w doborze materiałów, skór oraz kolorów swoich samochodów czego rezultatem były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kombinacje uszyte według gustów klientów oraz ich wymagań.

 

Ferrari kontynuując tę tradycję, nadal daje klientom możliwość tworzenia samochodów zupełnie wyjątkowych, które wyjeżdżają przez tą samą bramę fabryki w Maranello podobnie jak to miało miejsce siedemdziesiąt lat temu.

 

Do dyspozycji klientów oddajemy w każdym z salonów specjalnie zaprojektowane Atelier, gdzie z szerokiej gamy próbek skór, alcantary oraz innych materiałów a także odcieni lakierów możemy stworzyć swoją wymarzoną konfigurację samochodu. Wszystko to zostanie zwizualizowane na ekranie konfiguratora, który pomoże rozwiać wątpliwości co do wybranej konfiguracji.

 

Klientom, którzy oczekują użycia materiałów nie stosowanych standardowo w branży motoryzacyjnej lub też chcieliby wykorzystać w konfiguracji swój ulubiony materiał wraz z dodatkowymi wyszukanymi pomysłami sugerujemy wspólną wizytę w Fabryce i wzięcie udziału w programie personalizacji samochodu Tailor Made, gdzie wspólnie z projektantami Ferrari można dobrać odpowiednie materiały i naszkicować projekt, który następnie zostanie zrealizowany zgodnie z życzeniami klienta.

 

Skontaktuj się z nami, jeżeli masz więcej pytań na temat personalizacji samochodu.