Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

3 letnia gwarancja i rozszerzenie gwarancji

Power

Program gwarancyjny na samochody używane POWER (Pre Owned Warranty for Exclusive Retail) został stworzony by pogodzić potrzeby klienta, który oczekuje gwarancji, która wykracza poza standardowy okres gwarancji producenta.

 

 

Marka Ferrari od dawna jest synonimem siły, a to głównie ze względu na ponadprzeciętne osiągi i nowoczesne technologie zawarte w samochodach. Tej sile nie zagroził nikt pod żadnym względem: klasy, designu i elegancji klasy GT. Rezultatem jest niepowtarzalny wizerunek rozpoznawalny na całym świecie.

 

Dlatego Ferrari wraz z nowym samochodem daje możliwość przedłużenia gwarancji fabrycznej aż do 5 roku użytkowania samochodu oraz po zakończeniu gwarancji fabrycznej poszerzyć ją o gwarancje POWER:

 

Aby jeszcze bardziej utrwalać ten wizerunek, jako świadectwo wiarygodności produktu Ferrari, przedstawiamy gwarancję Ferrari na samochodu używane. POWER (Pre Owned Warranty for Exclusive Retail) został stworzony by pogodzić potrzeby klienta, który oczekuje gwarancji, która wykracza poza standardowy okres gwarancji producenta.