Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

Serwis i części

Autoryzowany serwis Ferrari

Zapraszamy do autoryzowanego serwisu Ferrari. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard napraw. Tylko oryginalne części oraz akcesoria zapewnią bezproblemową eksploatację pojazdu oraz pozwolą kontynuować gwarancję

Witamy w serwisie Ferrari Warszawa

 

 

Ferrari Warszawa Serwis

Wirażowa 21

02-158 Warszawa

 

Michał Łabasiewicz
Ferrari Genuine Ambassador

+48 730 773 277

michal.labasiewicz@ferrariwarszawa.com

 

Bez względu na to czy swoje Ferrari używasz do jazdy na torze czy do jazdy po mieście, powinno być ono zawsze przygotowane w najlepszy sposób, aby móc zapewnić pełne wykorzystanie jego możliwości. Serwis Ferrari Warszawa jest zobowiązany do tego aby z pasją godną marki Ferrari przygotować Twój samochód do jazdy zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi.

 

Wszystkie prace w serwisie Ferrari Warszawa wykonywane są przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych części Ferrari, które zapewniają serwisowanie i jakość fabryki Ferrari.

Bez względu na to czy Ferrari które użytkujesz używasz na torze czy do jazdy po mieście, Ferrari powinno zawszy być przygotowane w możliwie najlepszy sposób, żeby zapewnić pełne możliwości twojego samochodu i Ferrari Warszawa jest zobowiązane żeby z pasją godną tej marki ten samochód przygotować i zapewnić najwyższą jakość obsługi.

Po za generalnymi naprawami mechanicznymi, gwarancyjnymi oraz blacharsko lakierniczymi świadczymy usługi:

- przechowywania samochodów na okres zimowy

- zaawansowanego detailingu i zabezpieczeniu samochodów

- kontroli przed zakupowej i oceny stanu technicznego

Jeżeli poszukujesz serwisu Ferrari w Polsce oraz chciałbyś dowiedzieć się więcej na naszego serwisu, zobaczyć warunki w jakich przechowujemy i serwisujemy samochody, skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie.

 

Umów się do serwisu

Serwis Ferrari Warszawa
Telefon:+48 730 77 32 77
E-mail:michal.labasiewicz@ferrariwarszawa.com

Zgłoszenie serwisowe

Części i akcesoria

 

 

Serwis Ferrari Warszawa i nasz dział części zamiennych oraz akcesoriów posiada magazyn oryginalnych części Ferrari i świadczy pomoc w znalezieniu każdej części Ferrari jak i akcesoriów, które produkuje fabryka Ferrari w Maranello.

Każda część, którą sprzedajemy została wyprodukowana według standardów Ferrari i specyfikacji która ma zapewnić obsługę i działanie Twojego Ferrari na najwyższych osiągach. Wszystkie części posiadają certyfikat Ferrari Genuine, który potwierdza autentyczność wyprodukowanych części i tylko one pozwolą na bezawaryjną pracę twojego samochodu.

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy przy zakupie części lub akcesoriów, proszę skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez formularz, email lub telefonicznie, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na twoje pytania.

 

3 letnia gwarancja i rozszerzenie gwarancji

Power

Program gwarancyjny na samochody używane POWER (Pre Owned Warranty for Exclusive Retail) został stworzony by pogodzić potrzeby klienta, który oczekuje gwarancji, która wykracza poza standardowy okres gwarancji producenta.

Więcej

7 letni program serwisowy

Przeglądy okresowe

Klienci zamawiający w naszych salonach najnowsze modele Ferrari po 2011 roku produkcji otrzymują dodatkowo w cenie samochodu pakiet utrzymania serwisowego na 7 pierwszych lat.

Więcej