Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

7 letni program serwisowy

 Ferrari 7 Year Maintenance to program, dzięki któremu każde nowe Ferrari z aktualnej oferty producenta, od dnia startu gwarancji objęte jest 7 letnim pakietem bezpłatnych przeglądów. 

To wyjątkowe rozwiązanie pomaga zadbać o utrzymanie stanu Twojego pojazdu na najwyższym poziomie, w celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa. Obejmuje planowane prace konserwacyjne wraz z odpowiednimi oryginalnymi częściami zamiennymi, olejem silnikowym i płynem hamulcowym. Korzyścią dla właściciela jest zapewnienie, że pojazd będzie podlegał regularnym przeglądom przez przeszkolony personel Ferrari, przy użyciu zatwierdzonego przez producenta, dedykowanego sprzętu diagnostycznego. Ten unikatowy program, o ogólnoświatowym zasięgu, to doskonały dowód na to, jak wielką wagę Ferrari przykłada do satysfakcji swoich klientów.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z doradcą serwiswoym Ferrari Warszawa, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.
 

Michał Łabasiewicz
michal.labasiewicz@ferrariwarszawa.com
tel: 730 773 277