Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

Premiera Ferrari Roma

16 marca 2023 roku odbyła się premiera Ferrari Roma Spider. Ten unikatowy model jest pierwszym autem z Maranello z miękkim dachem od czasu Ferrari 365 GTS4 w 1969 roku. Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło na zamykanie i otwieranie dachu przy prędkości 60 km/godzinę, a pięcio-warstwowa konstrukcja oferuje wyciszenie podobne do panującego w wersji coupe.

Ferrari Roma Spider jest połączeniem ponadczasowej elegancji i maksymalnych osiągów, które zapewnia umieszczony z przodu 3,9-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem. Maksymalna prędkość wynosi 320 km/godzinę, a pierwszą „setkę” osiąga w 3,4 sekundy. 320 KM i 760 niutonometrów pod maską zapewni ekscytujące wrażenia z jazdy.

Przyszły właściciel Ferrari Roma Spider będzie miał wiele możliwości konfiguracji auta. Wszystko po to, aby uczynić Romę Spider jeszcze bardziej unikatowym samochodem. Do wyboru jest wiele detali, takich jak: kolor dachu, kolor przeszycia, podgrzewane zagłówki, czy 8-calowy wyświetlacz dla pasażera.

Ferrari Roma Spider jest idealna propozycją dla każdego kto chce żyć według filozofii „La Dolce Vita”.

Inne aktualności
XI Ferrari Corsa Baltica POLSKA PREMIERA FERRARI 296 GTS PODCZAS CORSA BALTICA
Pokaż wszystkie aktualności