Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

XI Ferrari Corsa Baltica

XI edycja Corsa Baltica już  za nami! Tradycyjnie Ferraristi z całej Polski wyruszyli w wyjątkową kawalkadę na północ kraju. Wyprawa nad morze i Mazury była pełna atrakcji, a program niezwykle napięty, ale od początku…

Wyruszyliśmy z Warszawy i z Katowic, aby spotkać się w Farmie Bii, która słynie z niepowtarzalnych dań przygotowywanych na bazie produktów z własnej organicznej uprawy. Podczas pobytu szef kuchni, Artur Kokoszka, uraczył nas niezwykłymi doznaniami kulinarnymi.

Po posiłku rozpoczęto rajd na regularność. Ten rajd wyróżnia się z wielu powodów. Przede wszystkim testuje on współpracę między kierowcą a pilotem, jednocześnie wymaga umiejętności utrzymania regularnego tempa jazdy. Na trasie rajdu znajdowały się punkty kontrolne, na których załogi stawiały czoła zróżnicowanym wyzwaniom. Jak co roku, Automobilklub Polska zadbał, żeby uczestnicy rajdu musieli wykazać się niezwykłą kreatywnością.

Po pierwszym dniu rajdu zatrzymaliśmy się w Tiffi Boutique Hotel położonym w samym sercu Mazur. W wolnej chwili korzystaliśmy z uroków tego malowniczego regionu: pływaliśmy łódkami, relaksowaliśmy się na brzegu jeziora Ukiel i degustowaliśmy regionalne produkty.

Kolejny etap rajdu poprowadził załogi do XIX-wiecznej willi "Piękny Widok", w której uczestnicy mogli odpocząć po zmaganiach. By tradycji stała się zadość, uczestnicy zatrzymali się w sopockim hotelu Sheraton, gdzie odbyła się uroczysta Gala Dinner, podczas której ogłoszono zwycięzców i wręczono nagrody. Po oficjalnej części, przyszła pora na szampańską zabawę do białego rana w klimatycznym klubie TAN.

Partnerami głównymi XI edycji Corsa Baltica były: Shell Polska oraz Ferrari Financial Services, dodatkowo działania wspierały Pirelli Polska, Driver Polska oraz PLON.

Inne aktualności
Premiera Ferrari Roma POLSKA PREMIERA FERRARI 296 GTS PODCZAS CORSA BALTICA
Pokaż wszystkie aktualności