Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

FERRARI ROMA NA TORZE SŁUŻEWIEC

W ramach programu Esperienza Ferrari, którego celem jest umożliwienie klientom maksymalnego wykorzystania potencjału oferowanego przez samochody w warunkach drogowych, marka Ferrari zawitała na Tor Służewiec w Warszawie.

Zaproszeni goście mieli okazję przekonać się na własnej skórze jak wszechstronne jest Ferrari Roma i sprawdzić jego walory zarówno w codziennym ruchu miejskim, jak i uwolnić jego moc poza miastem. Goście mieli także do dyspozycji unikatowy egzemplarz modelu Roma w specyfikacji Tailor Made inspirowany Ferrari 250 GT SWB, którym ścigał się Stirling Moss. Po skończonej przejażdżce klienci mogli zrelaksować się w loży VIP, z której w komfortowych warunkach mogli oglądać odbywające się podczas tego weekendu gonitwy.

Pod maską Romy pracuje wielokrotnie nagradzany, turbodoładowany silnik V8, generujący moc 620 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 760 Nm. Napęd przekazywany jest na tylną oś. Te oraz inne wysoce dopracowane podzespoły samochodu pozwalają rozpędzić go do prędkości maksymalnej 320 km/h a prędkość 100 km/h osiągnąć w jedyne 3,4 s.

Inne aktualności
XI Ferrari Corsa Baltica Premiera Ferrari Roma
Pokaż wszystkie aktualności