Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

Nowy 296 GTS zaprezentowany w Mediolanie

Oficjalna europejska prezentacja nowego 296 GTS trwa. Tym razem na miejsce premiery wybrano nieprzeciętną przestrzeń wystawową Pirelli Hangar Bicocco w Mediolanie, gdzie nowa sportowa berlinetta była gwiazdą trzech ekskluzywnych wieczorów w obecności grupy wyselekcjonowanych klientów z Polski, Czech, Węgier i Włoch.

 

Część oficjalną wieczoru poprowadził Michele Comelli - szef Ferrari South Europe wraz z Marco Sambaldi - szefem Ferrari East Europe, którzy opowiadali o niezwykłej radości z jazdy jaką dostarcza prowadzenie nowego modelu. Wieczór uświetniło także wystąpienie Enrico Galliera - starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu Ferrari, który serdecznie powitał gości i zaprosił do oficjalnej kolacji.

 

296 GTS - ewolucja dwumiejscowej berlinetty spider z silnikiem umieszczonym z tyłu, która została wyposażona w nowy silnik V6 120°, który w połączeniu z silnikiem elektrycznym typu plug-in (PHEV) łącznie generuje moc 830 KM. W ten sposób samochód na nowo definiuje radość z jazdy, tak aby dostarczyć kierowcy niezwykłe emocje nie tylko na torze, ale także podczas codziennej jazdy. Dzięki systemowi RHT (retractable hard top) 296GTS przekształca się w sportowy kabriolet w zaledwie 14 sekund.

Inne aktualności
XI Ferrari Corsa Baltica Premiera Ferrari Roma
Pokaż wszystkie aktualności