Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Ferrari

Ferrari Warszawa

Welcome to #KeepTheValue

Każde Ferrari jest wyjątkowe, niezależnie od modelu czy rocznika. Ferrari to marka, która poza wartością pieniężną ma również ogromną wartość sentymentalną. 

Posiadając tak wyjątkową rzecz, należy o nią odpowiednio dbać – dlatego stworzyliśmy program #KeepTheValue, który na preferencyjnych warunkach pozwoli właścicielom Ferrari dbać o swoje samochody w najlepszy możliwy sposób. Celem programu jest ochrona wartości rezydualnej Twojego Ferrari i zapewnienie lepszych warunków finansowych serwisowania samochodów, w których nie jest już aktywny pakiet 7-letnich przeglądów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele aspektów wpływa na utrzymanie samochodu w najlepszej możliwej kondycji, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości naszych usług serwisowych. Systematyczne przeglądy, zgodne z zaleceniami producenta, wykonywanie napraw w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, oryginalne części mają ogromny wpływ na to w jak w przyszłości będzie kształtowała się wartość Twojego samochodu. Dzięki temu planując odsprzedaż swojego Ferrari – będziesz mógł liczyć na wycenę nawet o 25%-30% wyższą versus pojazdy, które nie były objęte odpowiednią opieką. Serwisowanie poza ASO może obniżyć wartość Twojego samochodu i utrudnić proces odsprzedaży w przyszłości. Dlatego dokonywanie przeglądów i napraw w autoryzowanym serwisie Ferrari to inwestycja w przyszłość.

Więcej na temat programu #KeepTheValue i warunków przystąpienia można uzyskać w salonach Ferrari Warszawa i Ferrari Katowice.

(*) dla osób, które przystąpią do programu i dokonają ewentualnych sugerowanych napraw, po obniżonej stawce za robociznę, przygotowaliśmy również w ramach pakietu Welcome to #KeepTheValue skórzany segregator do prowadzenia historii serwisowej i archiwizowania dokumentacji związanej z samochodem.

Inne aktualności
XI Ferrari Corsa Baltica Premiera Ferrari Roma
Pokaż wszystkie aktualności